Published On: 8 Korrik, 2017

Juventus transferon yllin e Bayern Munichut (Foto)

  • Bayern Munich dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për brazilianin Douglas Costa

Reprezentuesi brazilian, Douglas Costa sezonin e ardhshëm do të luajë të kampionët e Italisë, Juventus.

Lajmi është konfirmuar nga e përditshmja sportive italiane, TuttoSport, e cila njofton se Bayern Munich dhe Juventus kanë arritur marrëveshje.

Costa, i cili nuk bënte pjesë në planet e Carlo Ancelottit, do të jetë transferimi i parë i madh i Juventusit këtë verë.

Ai kërkohej edhe nga Interi, Zeniti e Barcelona, por në fund vendosi për skuadrën italiane. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...