Published On: 3 Gusht, 2017

Juventus mesazh Barcelonës për Dybala

  • Juventus nuk do ta shes Paulo Dybalan në Barcelonë për asnjë çmim

Barcelona është në kërkim të një zëvendësuesi për Neymar, i cili pritet që të kalojë në PSG për 222 milionë euro.

Dëshira kryesore e trajnerit Ernesto Valverde është sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, për të cilin do të ofrohen 130 deri në 140 milionë euro.

Por, sipas Corriere dello Sport, ‘Zonja e Vjetër’ e sheh si të pa shitshëm Dybalan dhe nuk do të pranojë asnjë ofertë për të.

Kjo mund të ndodh vetëm nëse lojtari kërkon të largohet nga Juventus. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...