Published On: 13 Gusht, 2017

Juventus – Lazio, formacionet (Foto)

Juventus dhe Lazio do të përballen sonte, nga ora 20:30, në kuadër të Superkupës së Italisë

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express

Për kampionin e Italisë, nga minuta e parë do të luajë edhe përforcimi i ardhur nga Bayern Munich, Douglas Costa.

Kurse, te Lazio titullar do të jetë portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha. /Express/

Juventus

Lazio

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...