Published On: 11 Janar, 2017

Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (Video)

Juventus ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka eliminuar Atalantan e Etrit Berishës

Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Golat për Juventusin në këtë ndeshje i shënuan Dybala, Mandzukic dhe Pjanic, ndërsa për Atalantan realizuan Konko dhe Latte Lath.

Juventus bëhet skuadra e tretë që kalon në çerekfinale, pasi më herët këtë fazë e siguruan Napoli dhe Fiorentina. /Express/


2-1 Abdoulay Konko Amazing Goal HD – Juventus… by livee-football1


Miralem Pjanic Penalty Goal vs Atalanta (3-1) by futty101


Latte Lath Goal HD – Juventus 3-2 Atalanta 11… by footballderby


Mario Mandzukic Goal HD – Juventus 2-0 Atalanta… by arcturusmedia33


Paulo Dybala Amazing Goal – Juventus vs… by hqfootball2016

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...