Published On: 8 Maj, 2016

Juventus i prishë punë Milanit për Kovacic

  • Juventus e dëshiron mesfushorin Mateo Kovacic.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është në kërkim të një mesfushori për edicionin e ri, pasi Claudio Marchisio është i lënduar dhe Paul Pogba mund të shitet.

Një nga dëshirat e italianit është edhe mesfushori kroat i Real Madridit, Mateo Kovacic, shkruan Tuttosport.

Nuk dihet ende nëse Zidane do të vendosë për të mbajtur Kovacicini, i cili po ashtu po kërkohet me ngulm edhe nga skuadra e Milanit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...