Published On: 18 Shkurt, 2016

Juventus fillon bisedimet me Gundoganin

  • Juventus është bindur që të lëvizë në drejtim të Borussia Dortmundit, për Ilkay Gundoganin.

Futbollisti gjerman nuk do ta rinovojë kontratën me klubin nga Bundesliga duke iu hapur rrugën shumë skuadrave evropiane.

Sipas medieve italiane, Bianconerët do të hedhën në sulm për mesfushorin që pëlqehet edhe nga Manchester City, Manchester United, Arsenal dhe Real Madrid.

Juevntusi do të flas fillimisht me lojtarin për ta bindur rreth projektit të tyre.

Te Juventusi luan edhe Sami Khedira që është gjerman.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...