Published On: 5 Prill, 2016

Jurgen Kurti djaloshi i ekraneve, ja çfarë thoshte në televizion për babain e tij

23-vjeçari Jurgen Kurti, që u arrestua mbrëmjen e djeshme pas sherrit në familje ku mbeti i vrarë me thikë babai i tij, është shfaqur shpesh në emisione televizive, ku ka folur për mënyrën se si kujdeset për veten, duke dhënë këshilla për meshkujt që duan të duken në formë, por edhe për sjelljet e të rinjve në raport me lekun dhe pushtetin.

I ftuar në emisionin “Top Show”, Jurgen Kurti përmendi edhe babain e tij, teksa fliste për mënyrën se si të rinjtë i ngacmojnë vajzat në ditët e sotme.

“Ka ikur koha e gjyshit tim, kur ngacmonin te pazari apo e babit tim kur ngacmonte në Bulevard. Nëse i kë të gjitha sipër mesatares (për lekët pasurinë, makinat) duhet të jesh edhe sipër inteligjencës sipër mesatares dhe të shikosh kush e është e saktë dhe kush jo. Kam dy vjet në një marrëdhënie. Kam gjetur vajzën që është jomaterialiste. Një marrëdhënie duhet të jetë reciproke. Vajza në krah meje është studente por dhe familja e saj ka një situatë ekonomike të mirë”, ka thënë 23-vjeçari.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...