Published On: 19 Qershor, 2016

Jozefina Topalli, siç nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Deputeten e Partisë Demokratike, njëherësh ish-kryeparlamentaren e Kuvendit, Jozefina Topalli jemi mësuar ta shohim gjithmonë veshur me petkun e politikës. Topalli në rrjetin social ‘Facebook’, nxjerr në pah një tjetër anë të saj, dëshirën për të pedaluar me biçikletë, duke shijuar bukurinë e natyrës.

Ligjvënësja e djathtë, veshur sportive, pozon sipër një biçiklete dhe buzë liqenit të Shkodrës, vendlindjes së saj.

“Me biçiklete nga Ura e Bunës deri ne Zogaj, ne kufi me Malin E Zi. Kjo rruge buze liqenit vazhdon te me magjeps me bukurinë e saj, njëlloj sikur ta shihja për here te pare.”, citohet në mesazhin e Jozefina Topallit.

joz1joz2joz3joz4joz5joz6

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...