Published On: 11 Maj, 2016

Jozefina nuk pjerdh për ambasadoren e BE-së, shkon në seli të PD-së

Donald Lu dhe Romana Vlahutin kane mberritur ne seline e PD-se ku do te marrin pjese ne mbledhjen e Grupit Parlamentar te kesaj partie.

Gjithcka lidhet me ngercin per Reformen ne Drejtesi, por pervec mungeses se ish kryeministrit Sali Berisha ka rene ne sy edhe nje tjeter detaj, raporton Opozita.com.

Ish kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli, e cila ka qene kunder pjesemarrjese se dy mabasadoreve, ka mberritur ne seli pas dy ambasadoreve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...