Published On: 19 Mars, 2016

Jose Mourinho në Los Angeles (Foto)

  • Jose Mourinho ka qenë mysafir special i Los Angeles Lakers

Jose Mourinho ka vendosur që të pushoj nga futbolli. Strategu portugez  ka udhëtuar drejtë Shteteve të Bashkuara të Amerikës për ta përcjell ndeshjen mes Los Angeles Lakers dhe Phoenix Suns (90-95)

Ish trajneri i Portos, Interit dhe Real Madridit është i papunë që nga dhejtori i vitit të kaluar, pasi u shkarkua nga detyra e trajnerit në Chelsea. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...