Published On: 30 Prill, 2016

John Terry nervozon kompaninë Nike me shpenzimet për këpucë

John Terry ka thënë se ai mbath tri palë këpucë të futbollit gjatë një ndeshje të vetme.

Kapiteni i Chelsea-t është i njohur për besëtytnitë e tij.

“Unë i mbathi një palë këpucë gjatë ngrohjes para ndeshjes, një palë në pjesën e parë e një palë të tjera në pjesën e dytë,” ka thënë ai, njofton Goal.com.

“Pas ndeshjes, unë më asnjëherë nuk i përdori ato.”

“Ato zgjerohen paksa dhe ndjej se humb paksa në prekje, dhe për këtë arsye marr të tjera,” ka thënë Terry.

I pyetur se qe sa kohë e bënë një gjë të tillë, ai ka thënë qe tri vite.  “Nike nuk janë të lumtur me këtë.”/Insajderi.com

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...