Published On: 14 Shkurt, 2016

John Kerry mbërrin në Tiranë

Avioni i sekretarit Amerikan të Shtetit John Kerry zbret në aeroportin Nënë Tereza.  Në aeroport ambasadori Donald Lu dhe presidenti Bujar Nishani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...