Published On: 11 Shtator, 2016

Jo vetëm gruaja e Shukriut: ‘Ia kam falur tradhtinë me djem’

Shumë shqiptarë thanë se mbetën të habitur kur bashkëshortja e ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili deklaroi se e ka falur të shoqin dhe do jetë në krah të tij.

Por ajo nuk është e vetmja.

Gruaja e shkatërruar e deputetit laburist në Britani, Keith Vaz, ka hapur zemrën duke thënë se e ka falur të shoqin që u filmua teksa shkonte me djem-prostituta.

Maria Fernandes, e martuar prej 23 vitesh me deputetin me origjinë aziatike, tha se mbeti e shokuar kur mësoi se i shoqi kishte paguar dy djem për seks.

Por pas një jave të tmerrshme, ajo thotë se ka vendosur t’i japë një shans të dytë të shoqit, pasi ai ka qenë një bashkëshort i mrekullueshëm.

Fernandes, një avokate e suksesshme dhe gjyqtare part-time, thotë se i shoqi i është lutur me lot në sy që ta falë.

Ajo thotë se nuk ia kishte idenë se i shoqi pëlqente seksin me meshkuj.

I shoqi tani po i nënshtrohet testimeve për sëmundje seksualisht të transmetueshme pasi bëri seks të pambrojtur me djemtë.

Çifti ka nisur të flejë sërish në krevatin martesor, pasi ajo thotë se druhet se i shoqi i saj mund të vrasë veten si babai.

“Ai ka dashur të vrasë veten dy herë, njëherë si ministër i Europës kur shpërtheu skandali i pasaportave, dhe tani. Ai thjesht do të vdesë,” tha ajo për DM.

Ndërkohë dy djemtë prostituta kanë folur për Mirror.

Ata thonë se deputeti iu kishte ofruar udhëtime në mbarë botën së bashku.

Ata thonë se ai gënjen, pasi u kishte premtuar të tjera takime seksuale.

Djemtë janë nga Europa Lindore.

Ata thonë se kanë komunikuar shpesh për seksin, për të cilin përdornin kodin ‘piktura’.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...