Published On: 19 Korrik, 2016

Jeta luksoze e gruas së Presidentit Erdogan (Foto)

Derisa pretendon të jetojë një jetë normale me vlera turke gruaja e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, po ndodh krejt e kundërta.

Gruaja e Presidentit turk Emine Erdogan nuk bën asgjë tjetër përveç që shpenzon shumë para.

Pasionet e saj të veçanta janë rrobat nga dizajnerët dhe gjërat e shtrenjta antike.

Derisa populli i vendit të saj jetojnë në varfëri të skajshme me nga 3 euro një ditë , gruaja e presidentit krenohet se ajo pi çaj special të bardhë në vlerë prej 1500 funteve (1800 euro) një kilogram … dhe pije në gota të flakëruara ari me vlerë £ 250 secila (300 euro)

Mediat e kanë quajtur grua e Erdogan një grua të sëmurë pas blerjeve të gjërave të shtrenjta. /Daily mail

2_1468908958-166416
3_1468908961-3416454
4_1468908964-8044923
5_1468908967-452306
10_1468908970-8204369
9_1468908973-1403561
6_1468908980-4389620
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...