Published On: 5 Prill, 2016

Jeta luksoze e djalit që vrau babain me thikë në ish Bllok (Fotot)

Jurgen Kurti, ashtu si babai i tij merrej me biznes. 25-vjeçari kujdeset për bizneset e trashëguara nga familja. Kurti kryesisht merret me biznesin e pijeve alkoolike.

Ai është një person që pëlqen jetën luksoze dhe makinat e shtrenjta që nuk nguron që t’i ndajë me miqtë në rrjetet sociale.

Kurti shfaqet me makina të markave më të njohura si “Ferrari”, “Bently”, “Benz” etj. Ndërsa në shoqërinë e të dashurës së tij ka vizituar vende nga më të ndryshme.

Jurgeni dyshohet se ka vrarë me thikë babanë e tij pas një sherri në apartamentin ku banonte nëna e tij, e cila ishte në proces divorci nga bashkëshorti që mbeti i vdekur.
dsgsg

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...