Published On: 25 Shtator, 2016

Jeta ia jep shansin edhe Ganimetës të ironizon me Vetëvendosjen

Deputetja e PDK-së në Kuvendin e Kosovës, Ganimete Musliu, ka thumbur Vetëvendosjen në një postim të saj në Facebook.

Ajo ka treguar për ushtrimet e përbashkëta që Forcat e Armatosura të Shqipërisë, Forca e Sigurisë së Kosovës kanë bërë stërvitje të përbashkët me ushtrinë e Britanisë së Madhe.

“Forcat e Armatosura të Shqipërisë, Forcat e Sigurisë së Kosovës – FSK dhe British Army më stërvitjen e përbashkët #JoinEffort16 në #Bizë, #Shqipëri. Prite tash kur te qohen VV e te thonë s’na duhen Forcat e Sigurisë së Kosovës se i kemi Forcat e Armatosura të Shqipërisë”, ka shkruar Musliu.

Për ndryshe, ka qenë ministrja Mimi Kodheli ajo që ka publikuar fotografitë nga kjo stërvitje, të cilat mund t’i shikoni KËTU.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...