Published On: 25 Gusht, 2016

Jeni anemik? Ja sa ju ndihmon qepa

Qepët e kuqe nuk janë vetëm për t’i shtuar në supë apo omlet.

Ato kanë përfitime të mahnitshme shëndetësore, për të cilat nuk mund te jeni edhe të vetëdijshëm, transmeton Klan Kosova.

-Qeptë janë të shëndetshme për zemrën tuaj

-Ato ngadalësojnë procesin e plakjes dhe forcojnë sistemin imunitar

-Qeptë ju ç’helmojnë në mënyrë natyrale

-Nëse hani qepë gjendja juaj shpirtërore do të jetë më e mirë

-Qeptë janë të pasura me minerale të shëndetshme

-Janë të efektshme kundër disa lloje kaceresh

-Qeptë i ndihmojnë anemikët

-Ngrënia e qepëve mund të ju ndihmojë kundër rënies së flokëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...