Published On: 10 Janar, 2016

“Jazëk të qoftë! Të vraftë zoti”, nëna alivanoset në emision

  • “Jazëk të qoftë! Të vraftë zoti” dëgjohet t’i thotë kjo nënë djalit të saj në momentin kur ai mohon të ketë marrë para e ndihmë nga prindërit e tij.

Nënë Ferideja dhe djali i saj Eltoni ndodheshin në studion e “Shihemi në gjyq” të emisionit “E diela Shqiptare” për të ndërmjetësuar një konflikt prone.
Videoja e plotë tregon kulmin e debatit mes familjarëve dhe momentin kur nëna, e revoltuar, humb ndienjat  pasi pështyn e godet me sende të birin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...