Published On: 11 Qershor, 2016

Javorja më e madhe e Gjermanisë “Der Spiegel” u lutet britanikëve: Please don’t go!

Javorja më e madhe e Gjermanisë, Der Spiegel, numrin më të ri të magazinës nuk ia ka kushtuar Kampionatit Europian të Futbollit në Francë. Përkundrazi, Der Spiegel të cilën e lexojnë më shumë se 8 milionë njerëz, me një numër tematik të hartuar në gjermanisht dhe anglisht ka bërë një pledoaje të fuqishëm për britanikët që në referendumin e ardhshëm të votojnë kundër ikjes nga Bashkimi Europian. Në vijim Gazeta Blic ua sjell foton e ballinës së Der Spiegel që sot ka dalur në kiosket e Gjermanisë dhe të krejt botës:

image-1006519-galleryV9-nbij-1006519

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...