Published On: 21 Prill, 2017

Jardim: Juventusi e ka mbrojtjen më të fortë në Evropë

Trajneri i Monacos, Leandro Jardim, ka thënë se Juventusi ka mbrojtjen më të mirë në Ligën e Kampionëve. 

Ndeshjet do të zhvillohen mes 3 dhe 9 maj, një përsëritje e vitit 1998, ndërsa për këtë ka biseduar edhe në konferencë për shtyp.

“Janë një ekip që të gjithë e njohim mirë”.

“Janë shumë të fortë dhe kanë shumë eksperiencë në këtë nivel. Në mbrojtje janë më të fortit në Evropë”.

“Juventusi ka avantazh pasi ata gati sa nuk e kanë fituar kampionatin e tyre”, ka thënë Jardim.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...