Published On: 20 Prill, 2016

Januzaj tradhton Belgjikën për Kosovën (Foto)

Adnan Januzaj pritet t’i bashkohet Kosovës në kualifikimet për Botërorin 2018

Ylli i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj pritet ta braktis përfaqësuesen e Belgjikës, pasi është i pakënaqur me tretmanin që po i bëhet nga ky vend.

Sipas mediave belge, Januzaj po shqyrton mundësin që t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës.

Ish anëtari i Borussia Dortmundit po e pret pranimin e Kosovës në UEFA dhe FIFA, për ta përfaqësuar Kosovën në kualifikimet për Botërorin e Rusisë. /Express/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...