Published On: 22 Janar, 2016

Janë 40 e 45 vjeç, e presin fëmijën e nëntëmbëdhjetë

Ajo është familja më e madhe në Britani dhe vijon të zgjerohet. Sue dhe Noel Radford, 40 dhe 45 vjeç, janë në pritje të fëmijës së tyre të nëntëmbëdhjetë.

Ata janë bërë të njohur në mediat britanike jo vetëm për familjen e madhe, por edhe për faktin se jetojnë pa i kërkuar shtetit asnjë mbështetje financiare.

Sipas shkrimit që e transmeton Shekulli, familja Radford jeton me të ardhurat e biznesit të tyre (furrë buke) në Lancanshire. Ata shpenzojnë 300 sterlina në javë për ushqim dhe konsumojnë 10 litra qumësht në ditë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...