Published On: 14 Maj, 2016

Jakup Krasniqi: Jo kushtëzimit të vizave!

Kryetari i Këshillit Kombëtar i Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi ka thënë se duhet t’i themi jo kushtëzimit të vizave me demarkacionin. Sipas Krasniqit, duhet t’u themi jo Hashim thaçit e Isa Mustafës, raporton Gazeta Blic.

“Ne dhe ju i themi jo qeverisë Kushtetuese”, ka thënë Krasniqi.

 Jakupr Krasniqi ka kërkuar dorëheqjen e qeverisë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...