Published On: 28 Mars, 2016

Jahjaga në vlug të punëve: Nesër nënshkruan marrëveshjen për ekstradim me SHBA-të

  • Kosova dhe SHBA nesër do të nënshkruajnë marrëveshjen për ekstradim, ka bërë të ditur Zyra Presidentes në një njoftim për media.

Presidentja Atifete Jahjaga është duke kryer vizita dhe shumë punë në fund të mandatit. Të dielën ajo ka qëndruar në Maltë. Ndërsa nesër me t’u kthyer ajo nesër do të nënshkruaj me ambasadorin e SHBA’ve marrëveshjen për ekstradim

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...