Published On: 17 Dhjetor, 2015

Jahjaga në takim me ambasadorët, Thaçin dhe Veselin

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka organizuar një takim me krerët e shtetit për fundvit, por ka përjashtuar mediat duke mos i lënë të marrin pjesë.

Indeksonline merr vesh se Jahjaga është në takim me kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli, zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi dhe përfaqësues të ambasadave.

Jahjaga sot mbajti edhe një fjalim në Kuvendin e Kosovës, ku nga foltorja tha se do të jetë fjalimi i saj i fundit si presidente para deputetëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...