Published On: 8 Prill, 2016

Jahjaga: Ju përkulem përjetësisht!

Pak çaste pas përfundimit të betimit të presidentit të ri Hashim Thaçi, Atifete Jahjaga ka përshëndetur qytetarët e Kosovës duke thënë se “udhëtimi i ynë nuk ndalet këtu”, njofton gazetablic.com

Shkrimi i plotë i Jahjagës:

Ka qenë nder dhe privilegj të jem Presidentja juaj. Ju përkulem përjetësisht! Ju faleminderit!
Udhëtimi ynë nuk ndalet këtu. Bashkë do ta bëjmë Kosovën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...