Published On: 23 Gusht, 2016

Ja telefonata që alarmoi redaksinë për bombë te Report TV dhe Shqiptarja.com

Policia e Tiranës ka marrë një telefonatë anonime ku bënte me dije se në redaksinë e televizionit informativ Report TV dhe gazetës Shqiptarja.com është vënë një bombë.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie të cilët kanë bërë të mundur evakuimin e stafit dhe kanë nisur kontrollin e redaksisë.

Policia e Tiranës ka njoftuar se shërbimet polciore në vendin e ngjarjes nuk po konstatojnë pako të dyshimtë.

Ndërkohë, mësohet se policia ka bërë edhe evakuimin e kopshtit që ndodhet në afërsi të redaksisë.

Deri më tani ende nuk dihet se nëse alarmi për bombë ishte i vërtetë apo fals. /GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...