Published On: 10 Korrik, 2016
Bota |

Ja sulmi para finales, çfarë po ndodh para hotelit të Francës (FOTO)

Vazhdon paniku para finales së “Euro 2016”, derisa tashmë konfirmohet shpërthimi i çantës së dyshimtë.

Skuadra anti-bombë ka mbërritur në hotelin e Përfaqësueses së Francës, në afër të të cilit është gjetur një çantë e dyshimtë.

Ajo është shpërthyer nga njësia për çaktivizimin e bombave, në ora 17:38.

Një gjë e tillë është bërë afër hotelit të Francës, apo më saktësisht 10 metra larg autobusit që duhet t’i transportojë futbollistët për në stadium.

LEXO:  Shqipëria “kampione” e”Euro 2016″

Rrugët rreth hotelit janë evakuuar dhe situata momentalisht është nën kontroll.

sulm1

sulm2
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...