Published On: 8 Shkurt, 2016

Ja sms-të me kërcënime mes Prefektit të Lezhës dhe Ndocajt (+18)

Deputeti Eduart Ndocaj deklaroi sot se ka marrë sms kërcënuese nga prefekti i Lezhës, Altin Jaku.

Por dhe ky i fundit ka akuzuar Ndocajn se e ka kërcënuar me mesazhe.

Jaku ka postuar në faqen e tij në Facebook një pjesë të bisedës me sms me deputetin Eduart Ndocaj dhe pretendon se nuk e ka kërcënuar për asnjë moment.

“Me poshtë po ju dërgoj komentin e tij për të cilin behet fjalë, si dhe një pjesë të sms ku shihet qartë qe kemi qenë duke replikuar dhe asnjëherë nuk e kam kërcënuar. Me jeshile janë fjalët e mija!”, shkruan prefekti Jaku në profilin e tij në Facebook.

Më pas Jaku e ka fshirë statusin e tij, por sidoqoftë mesazeht e publikuar u prcollnë tashmë në shumë media.

sms

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...