Published On: 1 Mars, 2016

Ja si u vra Asllan Kërtusha sonte në Durrës

Asllan Kërtusha 30-vjeç me disa precedentë të mëparshëm penalë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas një sherri të ndodhur mes tij dhe dy personave të tjerë në një lokal.

Si pasojë e sherrit, ka ndërruar jetë Asllan Kërtusha kurse mbeti i plagosur Blendi Kajna.

Siç raportohet, Asllan Kërtusha ka qenë i dehur dhe se në të tilla kushte babë e bir Gëzim e BlendiKajna kanë dashur ta nxjerrin jashtë me forcë.

Në këtë moment Kërtusha ka nxjerrë armën që mbante me vete dhe ka qëlluar mbi BlendiKajnën.

Pas kësaj, Gëzim Kajna ka qëlluar mbi Asllan Kërtushën duke e plagosur rëndë dhe se më pas ndërroi jetë. /Albeu.com

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...