Published On: 3 Mars, 2016

Ja si u rrënua rrethoja e kryqit dhe bazamenti (Video)

Përmes këtyre materialeve të publikuara në portalet në gjuhën maqedonase vërehet veprimi i demonstruesve që në mënyrë revoltuese rrënuan rrethojën ku planifikohej të ngritej kryqi, por edhe vendosën tendat.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...