Published On: 26 Janar, 2016

Ja si u arrestuan shqiptarët e bandës së prostitucionit (Video)

Policia e Shtetit ka publikuar video nga arrestimi i pesë shqiptarëve të arrestuar në vendin tonë, si pjesë e grupit kriminal që shfrytëzonte vajza nga Europa Lindore për prostitucion në Itali.
Plot 17 shqiptarë u arrestuan sot në një operacion të shtrirë në Itali, Shqipëri dhe Slloveni. Pesë prej tyre u arrestuan në Shqipëri.

Këto janë pamjet e arrestimit të Edër Dorzit, Dorian Sinanit, Julian Lilës, Ened Bares dhe Silvjo Ndrejajt. /Panorama

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...