Published On: 14 Janar, 2016

Ja si të mësoni se kush viziton profilin tuaj në facebook

Përherë e më shumë, përdoruesit e facebook  bëhen kuriozë se kush e viziton profilin e tyre. Vëmendja virtuale që na kushtojnë të tjerët, me sa duket plotëson vëmendjen që na mungon në realitet.

Tashmë ka një metodë të re dhe të thjeshtë për të mësuar se kush na viziton profilin

Mjafton të klikoni me butonin e djathtë të mouse në FB dhe të zgjidhni opsionin “Vieë page source”.

Pastaj shtypni ctrl+F. Më pas në kutizën që do dalë në të djathtë lart, shkruani “InitialChatFriendsList”.

Në ekran do t’iu shfaqen disa numra. Kopjoni një prej tyre, pa shtesën në fund që mund të jetë (-1) ose (-2), dhe bëjeni paste krye, pas adresës ëëë.facebook.com

Dhe menjëherë pas këtij procesi do ta shuani kureshtjen se kush ju vizitoi për herë të fundit profilin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...