Published On: 17 Shkurt, 2016

Ja si tallet Fisnik Ismaili me Hashim Thaçin!

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Fisnik Ismaili, pas deklaratës që zëvendëskryeministri Hashim Thaçi dha sot për media, ka vendosur të tallet me të, shkruan GazetaBlic.

Ai duke e imituar dhe duke ia transformuar  një pjesë të deklaratës së tij, ka treguar se si është shprehur Hashim Thaçi.

“Stutucionet e Kosovs nuk e ndegjojnë tutumatumin ruvolucionar.” – Hasha. Sot”, ka shkruar ai në facebook.

Ndryshe, Thaçi gjatë konferencës për media, i ka quajtur qyqarë pjesëtarët e partive opozitare, pasi siç është shprehur ai, ata nuk kanë guxuar të shkojnë te qeveria.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Peja thotë:

    Ku I le 39000.00 e te Nevbornit e shuma te tjera edhe ju te vv jeni te korruptuar dhe ju ka mbete Stalini Kastro Elveri veq keqyr ni boni do bunkera Rambo veq nja 200ha ne Gllogjan etj per Fatin mos te folim Milloshi ka vdeke.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...