Published On: 16 Prill, 2016

Ja si tallet Ermal Mamaqi me Bleonën që ka bërë seks me Van Dammen

Bleona tërhoqi gjithë vëmendjen e medias dhe publikut pas puthjes me moderatorin Arian Çani, si dhe deklaratën “bombë” se kishte shkuar në shtrat me aktorin e filmave Van Damme, me të cilin tha se, kishte qenë “seksi më i mirë ndonjëherë”.

Ky rast nuk ka mundur t’i shpëtojë aktorit të humorit Ermal Mamaqi.

Kjo është fotografia dhe diçitura që poston Ermali ndërsa shkruan: “Kështu është kur flen vend e pa vend”.

ermal

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...