Published On: 13 Janar, 2016
Bota |

Ja si sulmohet kjo gazetare live! (VIDEO)

Nji gazetare në Los Angeles u sulmu nga nji burrë teksa ishte në transmetim direkt.

Simbas “Daily Mail”, gazetarja e televizionit KTLA, Mary Beth McDade, ishte tue raportu mbramjen e së Hanës për gjendjen e fansave mbas vdekjes tragjike të yllit të rokut, David Bowie, në Walk of Fame.

Në video shihet se si nji burrë i veshun me nji xhaketë me kapuç afrohet mbrapa saj teksa i buzëqesh njerëzve rrotull.

“Rick dhe Cher,  ai ishte i njohun për thyemjen e barrierave dhe…”, këto ishin fjalët e fundit të McDade para se kamera të tundet dhe të degjohen të bërtituna.

Simbas zadhanësit të policisë së Los Angelesit, Mike Lopez, incidenti nuk u konsideru si sulm dhe se askush nuk u damtu prej tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...