Published On: 3 Mars, 2016

Ja si sllavomaqedonasit rrahin refugjatët! (Video)

Mijëra refugjatë vazhdojnë të kalojnë nga Azia drejt Europës perëndimore nëpërmjet kufirit Greqi-Maqedoni, por pavarësisht shiut dhe të ftohtit dimëror, ata rrihen pamëshirshëm nga policia kufitare.

Macedonian misery: hundreds of people trying to cross from Greece into Macedonia faced cold rain and angry riot police as they gathered in the muddy no-man’s land on the border. Many had spent the previous night sleeping outside in the cold and wet.

Posted by Channel 4 News on 2015-09-10

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...