Published On: 12 Prill, 2016

Ja si reagojnë shqiptarët kur rrihet një grua (Video)

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/dritherimat-e-speciales-refuzimi-nga-familja-rugova-e-jashari-dhe-diplomacia-perendimore/

 

 

Ja si reagojnë shqiptarët kur rrihet një grua.

Posted by Proud to be Albanian on 2016-03-09

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...