Published On: 16 Korrik, 2016

Ja si reagoi Erdogani kur mësoj për grushtshtetin – Video

y është momenti dramatik kur presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdoganit, i komunikohet nga truproja e tij se po tentohet një grusht shteti.
Ai ndërpret menjëherë konferencën dhe largohet me shpejtësi.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...