Published On: 19 Qershor, 2016

Ja si po festohet në Lion të Francës (Video)

Shqipëria ja ka dalë të shënojë golin e parë dhe më pas të fitojë edhe ndeshjen me Rumaninë duke shënuar fitoren e parë të Kombëtares tonë në një fazë finale të Kampionatit Europian.

Kur gjyqtari ka fishkëllyer dhe ka mbyllur ndeshjen, ka shpërthyer festa në stadiumin e Lionit, ku kanë festuar lojtarët e Kombëtares Shqiptare dhe mijëra tifozët.

Më poshtë videot e festimeve:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...