Published On: 7 Maj, 2016

Ja si ndëshkohen politikanët e korruptuar

Mediat e huaja kanë shfaqur disa fotografi që vijnë nga Brazili. Tek ta shihen se si politikanët lidhen tek shtyllat elektrike.

Ky gjest është pjesë e manifestit civil të cilët në Brazil e kanë krijuar një lloj të bandave kidnapuese, të cilët më pas i kidnapojnë politikanët për cilët dihet se janë të jenë të korruptuar, lidhen tek shtyllat elektrike lokale përgjatë rrugëve.

Për të qenë më shumë interesante, policia shpesh qëndrojnë në anën e qytetarëve dhe i sheh politikanët të turpëruar para turmës

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...