Published On: 27 Prill, 2016

Ja si mashtron Grabovci: Azem Syla nuk është arratisur

 

Shefi i grupit Parlamentar të PDK’së, Adem Grabovci ka thënë se deputeti Azem Syla nuk është arratisur. Ai ka thënë se Syla ka komunikuar me EULEX’in dhe se u ka bërë me dije se do të kthehet gjatë ditës.

“Sapo lexova një lajm në të cilin thuhet se Azem Syla nuk është lajmëruar ne prokurori, siç thotë prokuroria e shtetit. E verteta është që Syla gjatë terë javës ka qenë në aktivitete partiake në parti dhe Komoran. Pas bastisjes ai ka komunikuar me policinë e EULEX, dje u ka thënë që do të vijë gjatë ditës”, ka thënë Grabovci për Express.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/shokuese-po-zbulohet-bashkepunenimi-i-azem-syles-dhe-kupoles-se-krimit-me-serbine-tronditja-e-listes/

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...