Published On: 8 Shkurt, 2016

Ja si janë bërë krimet serbe në Kosovë!

Ajo qka kreu Serbia në Kosovë tejkalon çdo cak njerëzor dhe ende nuk mund të harrohet.

Krimet e ushtarëve serbë nën komandën e liderit nacionalist serb Slobodan Millosheviç ende janë të freskëta ndër shqiptarë.

 Fotoja më lart, e transmetuar nga fb Geg e Tosk, është dëshmi e krimeve ushtarake serbe mbi popullatën civile shqiptare.
“Nuk kërkojmë hakmarrje, por mos harroni bashkëpuntorët e tyre i kemi afër”, thotë Renato Lulaj.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...