Published On: 9 Gusht, 2016

Ja si i manipulon gjobat policia e Saje Qorrit (FOTO)

Në hapësirën enkas për shënimin e të dhënave të automjetit që do të gjobitet (targa, kapaciteti), vihet re se ka ndërhyrje dhe korrigjime të bëra me zbardhues.

Kjo nënkupton se gjoba është dhënë më parë dhe pastaj polici rrugor ka ndërruar mendje, duke ia faturuar një personi tjetër, të njëjtën fletë, duke ndryshuar edhe vendin ku ishte vendosur gjoba herën e parë, raporton “Jeta osh qef”.

gjoba-e-fshire

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...