Published On: 27 Qershor, 2016

Ja si eshte gjendja e magjistrales Prishtine – Peje (Foto + Video)

Levizja e automjeteve eshte veshtiresuar pegjate magjistralen Prishtine-Peje tek vendi i quajtur, Kroni i Mbretit. Lexues te Magazina.al kane derguar keto fotografi dhe pamje nga vendi i ngjarjes. Magazina.al

13518108_10207962247788790_2051664763_o13552560_10207962249788840_81311940_n13535741_10207962248228801_1512686650_n

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...