Published On: 3 Shkurt, 2016

Ja si është emri i ri i partisë së Behgjet Pacollit (Video)

  • Liberalet do të jetë emri me të cilën partia e Behxhet Pacollit do të konkurrojë në zgjedhjet e ardhshme.

Këtë emërtim e ka bërë publik Pacolli në një intervistë në “Rubikon”, ku ka theksuar se ata do të riformohen me njerëz të ri dhe sipas tij koncepti i partisë është liberal, transmeton Koha.net.

Pacolli me tej ka theksuar kjo do të diskutohet në Këshillin Drejtues të Partisë e cila ka gjasë të ndërrojë edhe presidentin.
Pacolli potencoi se ende nuk ka vendosur por ndoshta edhe do të tërhiqet nga partia në mënyrë që të kontribuojë në Kosovë në një formë tjetër

AKR – Liberalet

Pacolli thotë se Haraqija i kërkoi 3 milionë e 600 mijë euro për Hotel Grandin 

Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se për çështjen e Hotel Grandit, ka dorëzuar lëndë në Prokurori të Shtetit dhe se nuk është ndërmarrë asgjë.

Pacolli ka thënë se Astrit Haraqija ka kërkuar 3 milionë e 600 mijë euro për këtë çështje, transmeton Koha.net.

“Kam qenë i vetmuar në dhomën time kur zotri Haraqija ka kërkuar 3 milionë e 600 mijë euro për njerëzit rreth AKP-së”, ka thënë Pacolli në “Rubikon” të KTV-së

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. samiu thotë:

    Pacolli mund te korre suksese te reja ne biznisin e tij te piste, mund te fitoje miliona te tjere, por ne asprktin politik ai eshte i vdekur. Emri LIBERAL nuk mund ta nxjerr nga llumi, sepse ai nuk ka asgje me liberalizmin. Ne AKR u soll si autokrat dhe satrap, vodhi vota, mashtroi dhe genjeu diten e naten dhe tani nuk i beson askush. Nese nuk ka mesuar nga deshtimi i plote, eshte problem i tij. Duhet te kuptoj se nuk mund te blihet cdo gje me para.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...