Published On: 5 Mars, 2016

Ja si e vranë Asllan Kërtushën pas sherrit në lokal (VIDEO)

Këto pamje tregojnë sesi u vraAsllan Kërtusha në një lokal në Durrës nga Gëzim Kajno.Ky i fundit së bashku me Bledar Kajnon kanë dalë jashtë lokalit për tu sqaruar me 30-vjeçarin Kërtusha, por se i morën atij jetën.

Kjo video e publikuar nga “Top Channel” tregon momentin e vrasjes.

Gëzim Kajno që u arrestua dje ka dalë sot përpara gjykatës së Durrësit.

Kushërinjtë Kanjo nisin të përleshen fizikisht me Kërtushën. Pronari i lokalit, Gëzim Kanjo në një moment e qëllon atë me hekurin e pistoletës.

Më pas ata dalin nga mbulimi i kameras dhe kur rikthehen, kushërinjtë Kajnopërpiqen të nxjerrin me forcë nga një taksi viktimën duke e qëlluar. /Albeu.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...