Published On: 3 Maj, 2016

Ja si e uron Kosovën Lorik Cana! (Foto)

Ky është urimi i Lorik Canës për Kosovën.

Lorik Cana ka uruar Kosovën për pranim në UEFA. Kapiteni i Kombëtares Shqiptare është shprehur i lumtur që izolimi i futbollit kosovar ka marrë fund sot.

“Urime Kosovë, më në fund izolimi merr fund”, ka shkruar Cana në Instgram.

Kosova është pranuar në UEFA me 28 vota pro, 24 kundër dhe dy shtete abstenuan.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...