Published On: 1 Shkurt, 2016

Ja si e rreh brutalisht polici serb shqiptarin që dyshohet për vjedhje (Video)

  • Polici e qëllon me kokë në ballë dhe i kërkon t’i hapë sytë. Ky është fillimi i maltretimit, që i bën polici një të riu, në një qendër ndalimi në Preshevë.

Pasi djaloshi merr disa shqelma këmbëve, ai dëgjohet duke iu përgjëruar policit.

“Kështu merren me hajnat policët serb” është titulli i videos, që është plasuar në LiveLeak, duke lënë të kuptohet, se i riu dyshohet për vjedhje.

Nuk dihet identiteti i tij, por në bazë të komenteve, kuptohet se i riu është shqiptar.

“Qëllojini shqiptarët hajna, e meritojnë këtë” është një koment.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...