Published On: 10 Janar, 2016

Ja si e përqafon Geti Marinen (Foto)

Tashmë dyshja dalin publikisht dhe publikojnë fotografi së bashku në rrjete sociale.

Por, jo edhe në foton e fundit të publikuar nga Geti në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka publikuar një foto nga pushimet me Marinën, por fytyrën ia ka buluar me dorë, megjithatë shihet nga flokët se është ajo, transmeton gazeta Kosova Sot..

Ndërsa, në një foto tjetër të postuar më herët nga Geti, shihet se si ai i përdor flokët të dashurës së tij si perde.

geti-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...